Keane – Strangeland

Keane’in yeni albümü Strangeland 7 Mayıs 2012 Pazartesi günü çıkıyor. İlk single “Silenced by the night” iTunes Music Store’dan download edilebiliyor, albüm ise şimdilik önsiparişe açık değil. Silenced by the night gerek müzik kalitesi, ritimleri ve single kapağıyla klasik Keane kalitesinde sağlam bir albüm geleceğini müjdeliyor.

 Albüm kapakları benim için önemlidir, hepsinin ayrı bir mesajı, ayrı bir çekiciliği, anlatmak istedikleri farklı hikayeleri vardır. Single kapağına ilk baktığım zaman aklıma 2 yaz önce bir arkadaşımın evlilik öncesi yemeği geldi. Moda Saint Joseph’te havuzlu restaurant alanında yemek yerken karşınızda Moda’daki eski ve sevimli apartman dairelerini görürsünüz. Yazın havanın kararmaya başladığı anlarda o evlerdeki insanların da ışıkları yanar ve kafanızda karşınızdaki insanların hikayesini yaşamaya başlarsınız. Belki de işten yeni gelmişlerdir ya da akşam yemeği için hazırlık yapıyor diye düşünürsünüz… İşte bu album kapağıda o evlerde yanan ışık gibi sevimli ve sıcak olmuş.

Strangeland’in Expanded versiyonunda albüme ek olarak 4 yeni bonus şarkı olacak. Web’den CD formatında satın alacaklar önsipariş verdiklerinde çıkış tarihinde albümü mp3 olarak download edebiliyorlar ve CD ile birlikte albüm posteri de adreslerine gönderiliyor. Expanded CD’nin fiyatı 13.95€. Ben artık tamamen dijital medya’ya yöneldiğim için albümü iTunes Music Store üzerinden satın alacağım. Strangeland’i sipariş etmek ve daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz. Silenced by the night’la kapanışı yapıyorum. 😉

Keane – Strangeland

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: